Proje Gönüllüleri

Proje kapsamında Ankara’da kurulacak olan “Sen Durdurabilirsin” Doğa ve Sürdürülebilirlik Sergisi için ve çeşitli illerde öğrencilere yönelik olarak gerçekleştirilecek “Eğitimler” için Sergi ve Eğitim Gönüllüleri ile çalışılacaktır.

Gönüllüler, ücretsiz olarak 4 günlük “Çevre ve Sürdürülebilirlik” eğitici eğitimine katılan adaylar arasında seçilecektir. Bu eğitim, adayların gelecekteki kariyerlerine katkı sağlayacaktır. Her iki gönüllü grubunun eğitimleri Ankara’da 5-8 Kasım 2018 tarihleri arasında düzenlenecek olup, Ankara dışından katılacak gönüllülerin yol ve konaklama masrafları karşılanacaktır. Sergi ve Eğitim gönüllüsü olmak isteyen adaylarımızın, hafta içi gerçekleşecek olan bu eğitimlere katılması zorunludur.

Sergi gönüllüsü, Ankara’da kurulacak olan “Sen durdurabilirsin!” isimli Doğa ve Sürdürülebilirlik sergisinde ziyaretçilere rehberlik yapacaktır. Ankara dışından başvuru kabul edilmeyecektir.

Eğitim gönüllüsü, Yeşil Kutu yollarda projesi kapsamında 9 ilde yerelde, hafta içi düzenlenecek eğitimlerine katkı sağlayacaktır. Ankara, Balıkesir, Bilecik, Bursa, Çanakkale, Edirne, Eskişehir, Kütahya ve Tekirdağ dışından başvuru kabul edilmeyecektir.

Doğa ve çevre üzerindeki tahribatı ben de durdurabilirim diyorsan, aranan özellikleri sağlıyorsan ve şartları kabul ediyorsan aşağıdaki kayıt formunu doldurman yeterli!

Yoğun talep üzerine son başvuru tarihi 31 Ekim’e kadar uzatıldı. Bilecik, Çanakkale, Edirne ve Tekirdağ’dan başvuracak olan gönüllülerimize öncelik verilecektir. Ankara dışından 5-8 Kasım tarihlerindeki eğitime gelecek olanların yol ve konaklama masrafları karşılanacaktır.

Son başvuru 31 Ekim 2018, Çarşamba!

Form için buraya tıkla!