#SenDurdurabilirsin

DÖNÜŞÜM SERGİSİ AÇILDI!

1 Mart 2019 – 30 Haziran 2019, Kentpark AVM, Ankara Salı-Pazar (Pazartesi hariç haftanın 6 günü) (Ücretsiz)

Sergide sizi ne bekliyor?

Sergimizin amacı atıkların hikâyesini ve atık sorununun çözümü için iyi uygulamalarısizlere aktarabilmek ve sizleri çözümün bir parçası olmaya davet etmek.

Günlük yaşamımızda kullandığımız ürünlerin nasıl “atık” haline geldiğini ve hayatımızdan atığı çıkarmanın yollarını tüm yaştan insanlar -özellikle de çocuklar- deneyimleyerek öğrenebilecek.

Sergimizde insan faaliyetlerinin doğayı ve çevreyi nasıl etkilediğini öğrendikten sonra, tüketim alışkanlıklarımızın bir sonucu olarak oluşturduğumuz cam, kâğıt, plastik veelektronik atıkları yakından tanıyacaksınız.

Labirent şeklindeki sergi alanımız 9 ana bölümden oluşuyor. Tüketim alışkanlıklarınız ve atıkların oluşmasındaki tercihlerinize göre çıkışa ulaşabileceksiniz.

TANAP-SEİP tarafından fonlanan ve REC Türkiye tarafından düzenlenen #SenDurdurabilirsin Dönüşüm Sergisi aşağıdaki programa göre ziyarete açılmıştır:

Grup Ziyaretleri: hafta için Salı – Cuma günlerinde açıktır. Okullardan grup olarak ziyaretler için lütfen kayıt formunu doldurunuz: Okul Grup Kaydı

Bireysel Ziyaretler: hafta içi Salı – Cuma 12:00 – 20:00 ve hafta sonu Cumartesi – Pazar 11:00 – 20:00 arasında açıktır. Bireysel ziyaretler için önceden kayıt gerekmemektedir.

Sergi alanı ve iletişim için lütfen tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir Cevap Yazın